Aktualności

  • Sytuacja kartkowa przed meczem ze Stalą

Mecz Pogoni Szczecin ze Stalą Mielec już w sobotę. Czas sprawdzić jak wygląda sytuacja kartkowa Pogoni przed tym pojedynkiem.


W ostatnim meczu z Rakowem Częstochowa żaden z zawodników Dumy Pomorza nie został napomniany żółtą kartką. Sytuacja więc jest wciąż taka sama, a grono zagrożonych pauzą zawodników dość duże.

 

Jeśli w sobotnim meczu żółtą kartkę otrzyma ktoś z grona Biczachczjan, Grosicki, Ulvestad lub Gamboa, oznaczać to dla niego będzie przymusową pauzę w meczu z Górnikiem Zabrze.

KARTKI W ZESPOLE POGONI

4 żółte kartki - Alexander Gorgon, Rafał Kurzawa
3 żółte kartki - Wahan Biczachczjan, Kamil Grosicki, Fredrik Ulvestad, Joao Gamboa
2 żółte kartki -  Luka Zahović
1 żółta kartka - Leonardo Koutris, Wojciech Lisowski, Adrian Przyborek, Linus Wahlqvist, Mariusz Malec, Kacper Smoliński, Efthymis Koulouris, Paweł Stolarski, Valentin Cojocaru, Mariusz Fornalczyk, Kacper Smoliński

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1729

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...