Aktualności

  • U15: Dwóch Portowców z powołaniem

Selekcjoner reprezentacji Polski U15 ogłosił nazwiska zawodników, powołanych na konsultację szkoleniową w Jarocinie. Wśród wyróżnionych znalazło się dwóch zawodników Akademii Pogoni. 


Szansę treningów pod okiem selekcjonera Rafała Lasockiego otrzymali Mateusz Kaczorek i Mateusz Stolarczyk. Dla obu zawodników - trenujących na co dzień pod okiem trenera Roberta Skoka w drużynie trampkarzy starszych - będzie to pierwsza szansa treningów w biało-czerwonych barwach.

- Bardzo się cieszę, że chłopacy zostali zauważeni przez selekcjonera. Są wyróżniającymi się postaciami w naszym zespole i uważam, że w pełni na to powołanie zasłużyli - mówi szkoleniowiec Pogoni.

Zgrupowanie w Jarocinie rozpoczęło się 10 maja i potrwa do czwartku.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 2617

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.