Aktualności

  • Zajęcia bokserskie dla dzieci w Stargardzie pod patronatem SKPS

Kibice Pogoni Szczecin angażują się w różne tematy i sprawy związane z klubem. Ale i nie tylko. W Stargardzie startują zajęcia bokserskie dla dzieci pod patronatem SKPS Portowcy. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.


Wraz z początkiem roku mamy dla Was pierwszą część nowego projektu! Wraz z  Boksterier Team Stargard i  SSKPS Granatowo-Bordowy Stargard, pod okiem doświadczonych trenerów rozpoczynamy treningi boksu dla dzieci w wieku 7 11 lat! 💥

🥊 Treningi boksu to nie tylko sport – to doskonała forma aktywności, która pozytywnie wpływa na rozwój dzieci 🥊 

Oto najważniejsze zalety:

✅ Poprawa kondycji fizycznej – rozwój siły, wytrzymałości i koordynacji ruchowej.
✅ Budowanie pewności siebie – dzieci uczą się radzić sobie z wyzwaniami i wierzyć we własne możliwości.
✅ Nauka dyscypliny i samokontroli – regularne treningi kształtują odpowiedzialność i konsekwencję.
✅ Rozładowanie nadmiaru energii – aktywność fizyczna pomaga w zdrowy sposób spożytkować energię.
✅ Poprawa koncentracji – treningi uczą skupienia i szybkiego reagowania, co może pozytywnie wpłynąć na wyniki w nauce.
✅ Szacunek do innych – boks uczy zasad fair play, szacunku do przeciwnika i współpracy.

Zapisz swoje dziecko na zajęcia boksu i wspieraj jego rozwój w zdrowy i wartościowy sposób! 🥇💪

🥊  Wkrótce startujemy z treningami w kolejnych lokalizacjach! 🥊

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1126

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.