Aktualności

  • Walukiewicz: Z nami nie będzie taryfy ulgowej

- Wiadomo, że zwycięstwa podbudowują zespół, my mierzymy wysoko, nie zamierzamy na tym poprzestać, chcemy dać wszystkim do zrozumienia, że z nami nie będzie taryfy ulgowej - powiedział po meczu z Legią Sebastian Walukiewicz.


Sebastian, 2:1 w meczu z Twoim byłym zespołem - Legią Warszawa... Jak się czujesz po tym spotkaniu?

- Mecz ułożył się dla nas naprawdę dobrze. Cieszymy się, że udało się wygrać, aczkolwiek szkoda, że musiałem opuścić plac gry przed końcem spotkania.

No właśnie, zszedłeś z boiska z grymasem bólu na twarzy, czy wszystko w porządku?

- Generalnie ucierpiało biodro, aczkolwiek po pierwszych konsultacjach z klubowymi lekarzami, nie jest to jakoś specjalnie nic poważnego, ale jednak i tak nie obędzie się bez dodatkowych badań.

Twój wyjazd na kadrę U-20 nie jest zatem zagrożony?

-Myślę, że nie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i będę wstanie zagrać na pełnych obrotach.

Dzisiaj Legia starała się grać wysokim pressingiem, ale świetnie sobie z tym radziliście, Carlitos nabiegał się dzisiaj jak nigdy.

- Tak, zgadza się, nasza współpraca w defensywnie świetnie wygląda, staraliśmy się grać ostrożnie, wiedzieliśmy, że Legia będzie chciała narzucić swój styl gry, ale nie daliśmy się! Co do Carlitosa... (śmiech) miał dzisiaj z nami sporo problemów.

Kolejne 3 punkty dopisujemy na konto Pogoni, można rzec, że siejemy postrach w Lotto Ekstraklasie...

- Wiadomo, że zwycięstwa podbudowują zespół, my mierzymy wysoko, nie zamierzamy na tym poprzestać, chcemy dać wszystkim do zrozumienia, że z nami nie będzie taryfy ulgowej.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Arkadiusz Chomicz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4345

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...